Sinemia

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177.3 MB
  • Version 2.5.7
  • Dil Türkçe
  • Firma BRANDIA
Sinemia mobil uygulamasını Android cihazınıza indirerek sinema dünyasına dair bilgileri mobilden takip edebilirsiniz.

Sinemia uygulaması sinema dünyasını mobil cihazınıza getiriyor. Android mobil cihazınızı aktif bir şekilde kullanmak için Sinemia mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamamız sizlere her an sinema dünyasına ait bilgileri sunuyor. Sosyalleşmek adına sinemaya gitmek en büyük keyiflerinizden biri ise Sinemia uygulamasına başvurabilirsiniz.

Vizyona girecek filmlerin bilgilerini, yeni filmleri, film fragmanlarını ve tüm filmler hakkında geniş çaplı bilgilere Sinemia'dan ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmek mi istiyorsunuz? Anında uygulamanızı açın ve ruh halinize göre bir film seçerek karar vermek için zaman harcamadan direk filme girebilirsiniz. Sinemia Premium üyesi olarak Türkiye'deki tüm sinema salonlarında sınırsızca film izleyebilir, ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

İzlediğiniz, beğendiğiniz, takip ettiğiniz filmleri, oyuncuları, yönetmenleri düzenleyerek kaliteli bir liste oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu listeyi paylaşarak  diğer sinemasever arkadaşlara fayda sağlayabilirsiniz. En güncel, en popüler ve kullanıcılara özel film önerilerini, film listeleri, oyuncuları, yönetmenleri ve kişileri keşfederek sinema dünyasını mobil cihazınızda bulunan Sinemia uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Sinemia indir
DİĞER SÜRÜMLER