Sinemia

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177.3 MB
  • Version 3.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma BRANDIA
Sinemaya dair bir çok bilgiyi sizlere sunan Sinemia mobil uygulaması ücretsiz bir şekilde IOS cihazınızda yerini alıyor.

Sinema dünyasının kalbi, Sinemia mobil uygulaması sayesinde artık IOS  işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınızda atıyor. Uygulama sizlere mobil cihazınız sayesinde sinemaya dair her türlü bilgiyi sunuyor. Vizyondaki tüm filmler, vizyona girecek filmler ve filmlerini hangi sinema salonlarında gösterime gireceğine dair bilgiler Sinemia ile sizlere sunuluyor.

Sinema sever kullanıcılar için kesinlikle faydalı bir uygulama olduğu düşündüğüm Sinemia uygulaması mobil cihazlarınızda bulunmalıdır. Rahatsız edici reklamlara izin vermemekle birlikte kaliteli hizmet sunması da gözlerden kaçmayan özellikleri arasında yer alıyor. Filmler hakkında detaylı bilgilerden tutunda  en yakın sinema salonu kadar kaliteli önerilerin takibini uygulama içerisinden yapabilir ve bununla birlikte en sevdiğiniz filmlerden listeler oluşturabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz listeleri arkadaşlarınıza önermeniz mümkündür. Uygulamanın en sevimli özelliklerinden bir tanesi de Türkiye? nin tüm sinema salonlarında sınırsızca, ücretsiz film izleme hakkını elde edebiliyor olmanız. Uygulamayı aktif bir şekilde kullandığınız taktirde küçük sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.  İstediğiniz sinema salonuna gidin ve istediğiniz seansta geçerli biletini ücretsiz alma hakkını elde edin. 

Daha Fazla Göster
Sinemia indir
DİĞER SÜRÜMLER